Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Klubowa Wystawa Polskich Owczarków Podhalańskich

Kępno 14.04.2019

Sędzia : Wiesława Misterka-Kluska

 

 

 

 

 

 

 

Konkurencje Hodowlane - Najlepsza Hodowla - Kalong (LUBCZYK, OGNIK, OLIWKA)

 

 

 

 

 

 

Konkurencje Hodowlane - Najlepsza Para - ORZECH z Doliny Kościeliskiej i OLIWKA Kalong

 

 

 

 

 

 

Konkurencje Hodowlane - Najlepszy Reproduktor - Baltic Saga ANGUS (reprezentowany przez swoje potomstwo: OLIWKA Kalong, OGNIK Kalong, LUBCZYK Kalong)

 

 

 

 

 

 

Konkurencje Hodowlane - Najlepsza Suka Hodowlana - TATRA z Borowej Strągi (reprezentowana przez swoje potomstwo: BYSTRA z Borowej Strągi, CENT z Borowej Strągi, CYNIA z Borowej Strągi)

 

 

 

 

 

 

Psy - klasa szczeniąt - od lewej: LUMEN Spiska Watra, FANTASTYCZNY FELEK Duma Beskidów

 

 

 

 

 

Psy - klasa młodzieży - od lewej: KŁOS Zapach Lasu, OGNIK Kalong, ORZECH z Doliny Kościeliskiej, SPRING BUTTERFLY Alpejskie Zauroczenie

 

 

 

 

 Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - Pies - KŁOS Zapach Lasu

 

 

 

 

 

Psy - klasa pośrednia - od lewej: CENT z Borowej Strągi, FILUTEK Zagubione Marzenia, UWODZICIEL Catonium, DEMOLKA Spiska Watra

 

 

 

 

 

Psy - klasa otwarta - od lewej: CUD Suchy Las Vegas, AMOR z Borowej Strągi, SPIRYTUS Kontekst, LUBCZYK Kalong

 

 

 

 

 

Psy - klasa championów - od lewej: ODWAŻNY OBI ONE Artorius, CHABER z Butorowego Wierchu, RAMAZZOTTI z Rogalowego Gaju, COLA Alpejskie Zauroczenie

 

 

 

 

 

Psy - klasa weteranów - Zwycięzca Klubu Weteran - FAGOT Poniatowskie Piaski

 

 

 

 

 

Psy - Najlepszy Dorosły Pies, Zwycięzca Klubu - ODWAŻNY OBI ONE Artorius

 

 

 

 

 

Suki - klasa szczeniąt - BIANKA Osemit

 

 

 

 

 

Suki - klasa młodzieży - od lewej: Nasledie Guraley AFRODYTA, OLIWKA Kalong, ŹDZIEBKO PANNY Ku Owcom, ANDZIA Las w Jamnicach

 

 

 

 

 

 Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - Suka - Nasledie Guraley AFRODYTA

 

 

 

 

Suki - klasa pośrednia - od lewej: BALAIKA z Doliny Potoku, FROTKA Zagubione Marzenia

 

 

 

 

 

Suki - klasa otwarta - od lewej: MALINKA Las w Jamnicach, JEDYNA JARKA Artorius, GOŚCIRADA GIGA Badziar, SIMPLY SWEET Gold Brilliance

 

 

 

 

 

Suki - klasa championów - od lewej: ZAKOCHANA KAŚKA Alpejskie Zauroczenie, JODŁA, BYSTRA z Borowej Strągi, GŁADYSZKA GORI Badziar

 

 

 

 

 

Suki - klasa weteranów - od lewej: WYBOROWA Kontekst, MOCNA MEJ Artorius

 

 

 

 

 

Suki - Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Klubu - BALAIKA z Doliny Potoku

 

 

 

 

 

Najlepsze Szczenię - LUMEN Spiska Watra, po prawej: BIANKA Osemit

 

 

 

 

 

Finaliści Wystawy Klubowej - od lewej: Najlepszy Weteran, Zwycięzca Klubu Weteran suka, Zwycięzca Rasy - WYBOROWA Kontekst, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - pies - KŁOS Zapach Lasu, Zwycięzca Klubu pies, Zwycięzca Płci Przeciwnej - ODWAŻNY OBI ONE Artorius, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - suka, Najlepszy Junior - Nasledie Guraley AFRODYTA, Zwycięzca Klubu Weteran pies - FAGOT Poniatowskie Piaski, Zwycięzca Klubu- suka - BALAIKA z Doliny Potoku

 

 

 

 

 

Najlepszy Junior - Nasledie Guraley AFRODYTA

 

 

 

 

 

Zwycięzca Płci Przeciwnej - ODWAŻNY OBI ONE Artorius

 

 

 

 

 

Zwycięzca Rasy - WYBOROWA Kontekst

 

 Więcej zdjęć można obejrzeć tutaj: