Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Światowa Wystawa Psów Rasowych - Polskie Owczarki Podhalańskie

Amsterdam 10.08.2018

Sędzia : Belkis Ozan (Turkey)

 

 

 

 

 

Psy - klasa młodzieży:

 I. NAWOJ Kalong (Baltic Saga ANGUS - LESZCZYNA-FANTAZJA Filos)

II. Zuzzustyle ATAMAN (GEORGES Du Domaine des Dhalbergs - ZUZZU)

III. ORSO z Siedmiu Pagorkow (DOREK Bialasy z Brzegu - DUMA z Siedmiu Pagorkow)

IV. Simply Handsome GOLD BRILLIANCE (CYPRYS Zymbiańsko Duma - KONWALIA Alpejskie Zauroczenie)

Zuzzustyle ARKADI (GEORGES Du Domaine des Dhalbergs - ZUZZU)

DEMOLKA Spiska Watra (WIRŚKO z Borowej Strągi - CUDNA Dolina Małej Panwi)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Psy - klasa pośrednia:

I. SPIRYTUS Kontekst (ZAREMBEK z Winory - WYBOROWA Kontekst)

 

 

 

 

Psy - klasa otwarta:

I. OBYWATEL Zagubione Marzenia (CYPRYS Zymbiańsko Duma - DZIEWANNA-FANTAZJA Filos)

II. RAMAZZOTTI z Rogalowego Gaju (FIGARO Algarobos - AZALIA de Ludwików)

III. MARQUIS Des Arcanes D'Hermes (O'PUCE D'HERMES Alpejskie Zauroczenie - HAKUNA MATATA Des Arcanes D'Hermes)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Psy - klasa championów:

I. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie (DUKAT Opilio - BRENDY Alpejskie Zauroczenie) CACIB, CAC, BOB

II. CZYNGIS CHAN Ballada o Wędrowaniu (CIUPAS z Modrzewinowej Leśniczówki - JAWORKA Ballada o Wędrowaniu) R-CACIB, R-CAC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suki - klasa szczeniąt:

I. BEAUTY Bialy Misiu (OBYWATEL Zagubione Marzenia - AMBER Bialy Misiu) Best Puppy

 

 

Suki - klasa młodzieży:

I. ZAKOCHANA MARYŚKA Alpejskie Zauroczenie (KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie - HONEY Bajeczny Zakątek) Best Junior, R-CAC

II. MARYNA Kalong (Baltic Saga ANGUS - GŁOWKA Kalong)

III. SLICZNA DUSZA GOR Bialy Domownik (SWORNIK z Butorowego Wierchu - HEPHZIBAH Du Domaine Des Dhalbergs)

IV. Zuzzustyle ALPHA (GEORGES Du Domaine des Dhalbergs - ZUZZU)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suki - klasa pośrednia:

I. MIRABELLA Las W Jamnicach (COLA Alpejskie Zauroczenie - MARYNA Alpejskie Zauroczenie)

II. JANKA Athel Loren (TULIPAN Chluba Liliowej Przełęczy - DZIOUCHNA MARCINOWA Algarobos)

 

 

 

 

 

 

Suki - klasa otwarta:

I. LOTNA z Siedmiu Pagorkow (KONAR z Siwej Polany - BELA z Siedmiu Pagorkow) R-CACIB

II. EVITA Polanickie Wzgórze (DRUŻBA Nutrena - LUNA DORA Michałowe Ranczo)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suki - klasa championów:

I. BONITA Las W Jamnicach (HUGO BOSS Des Arcanes D'Hermes - GLORIA Alpejskie Zauroczenie) CACIB, CAC, BOS

II. CUDNA Dolina Małej Panwi (PASTUSZEK Nutrena - IVA Visenna)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy Panu Wojciechowi Kucnerowi za udostępnienie zdjęć.